O NÁS

Moderní hokej klade stále vyšší nároky na hráče. Dnes musí mít každý hokejista na výkonnostní úrovni zvládnuté veškeré individuální dovednosti, které jsou nad rámec standardních klubových tréninků, aby byl lépe připraven na vstup  do výkonnostního/vrcholového hokeje. V rámci starších kategorií již ovšem často bývá pozdě dohánět zanedbané činnosti, které v budoucnu mohou limitovat.  JHV nemá za úkol  nahrazovat standardní tréninky hráčů v klubech, ale věnovat se rozvoji individuálních dovedností, které hráčům, kvůli ztrátě ,,přirozeného prostředí“ chybí. Základním principem tohoto tréninkového programu je mít na hráče čas, kdy maximální  počet dětí na jednoho trenéra jsou max. 4 hráči.

TRÉNINKY

Tréninkové skupiny jsou tvořeny na základě věkového rozmezí hráčů, momentální výkonnosti nebo potenciálu dětí bez ohledu na klubovou příslušnost.

FINANCE

Jelikož program bude financován z větší části ze strany rodičů, myslíme i na to, že všichni nemají stejné finanční možnosti. Organizace JHV toto chápe jako výhodu soukromého subjektu a ze soukromých prostředků bude sponzorovat finančně náročnější programy, jako jsou doplňkové turnaje, hokejové kempy, soustředění nebo jiné aktivity. Zároveň  si JHV také vyhrazuje právo podporovat kluky, kteří jsou talentovaní, ale nemají stejné možnosti jako ostatní.

CÍL PROGRAMU

Cílem programu je citlivě a hlavně dlouhodobě pracovat s hráči na jejich dovednostech, které jim v budoucnu mohou pomoci se měřit s těmi nejlepšími. Je nám také jasné že většina z nich nedosáhne na nejvyšší sportovní mety, ale tito hráči si zase odnesou neuvěřitelné množství zážitků a zkušeností, které je budou formovat v jejich osobním životě. 

TRENÉŘI

Bc. KONEČNÝ LUBOMÍR

Hokejový trenér studující ,,A“ licenci

Trenér SCM mládeže VHK Robe Vsetín

Trenér VTM U15 – Zlínský kraj

Regionální trenér ČSLH

Skills coach ČSLH

WEINTRITT JIŘÍ

Trenér HC Bobři Valašské Meziříčí 

II. Liga mužů

HVORECKÝ TOMÁŠ

Mentální kouč a kondiční trenér

www.hvorecky.cz

BARUS MIROSLAV

Trenér ELIOD ELD VHK Robe Vsetín
Trenér a generální manažer OVERSEAS HOCKEY AGENCY

KUNETA TOMÁŠ

Trenér sportovního střediska mládeže VHK Robe Vsetín

NĚMEC ONDŘEJ

Český hokejista, hrající na pozici obránce.

V současné době hraje za tým HC Kometa Brno v ELH.

 
 

KONTAKT

Kontakt:
Bc. Konečný Lubomír
Mobil: +420 725 623 191
E-mail: konecnyhcvsetin@gmail.com

Adresa: 
Junior Hockey Vsetín, z.s
Rokytnice 190, 
Vsetín, 755 01

© 2019 JUNIOR HOCKEY VSETÍN.